06.10.10

KM7600: zestaw biurkowy od Gigabyte’a

Na rynku pojawił się nowy bezprzewodowy komplet klawiatury i myszy oferowany przez znanego producenta płyt głównych i kart graficznych.

GIGABYTE, znany producent kart graficznych i płyt głównych zaprezentował kolejny zestaw peryferii. W skład GIGABYTE KM7600 wchodzą bezprzewodowa klawiatura oraz myszka.

Klawiaturę wyposażono, oprócz standardowych klawiszy, w 14 dodatkowych przycisków funkcyjnych do sterowania multimediami i dodatkami oraz pokrętło głośności. Nie zapomniano o dużych przyciskach Spacji i Enter - rozwiązaniu coraz rzadziej stosowanemu we współczesnych klawiaturach. Specjalna dioda wskaźnika poziomu naładowania baterii poinformuje nas, kiedy powinniśmy pomyśleć o wymianie zasilania.

gig1.jpg
Zestaw GIGABYTE KM7600

Kompaktowe rozmiary myszy (100 (długości) x 60 (szerokość) x 36.5 (wysokość) mm) mają sprawiać, że praca zarówno przy komputerze biurkowym jak i z laptopem w podróży będzie przyjemna. Dzięki dokładnemu czujnikowi optycznemu mysz pracuje podobno praktycznie na każdej powierzchni, zaś gumowane uchwyty umożliwiają dokładne i pewne trzymanie nawet przez osoby o większych dłoniach.

Warto też wspomnieć, że mysz wyposażono w przycisk do regulacji czułości - możliwa jest zmiana między 800 a 1600 dpi. Komunikacja z komputerem odbywa się dzięki wykorzystaniu miniaturowego odbiornika USB, który działa w paśmie 2,4 GHz. Chowany w podstawie myszki, zawsze będzie pod ręką i nie zajmie zbędnego miejsca.

czytaj także
najnowszy numer

Ekspert 3/2011

Ekspert 3/2011

Ekspert 3/2011 - Sieć koniec problemów
W numerze: Sieć bez problemów, własny sklep na Facebooku, technologia chmury, Objective-C i programowanie w Adobe Flex.

czytaj dalej
HP konkurs Upgrade your office

forum gorące wątki