13.08.10

Logitech: kable do kosza

Pełnowymiarowa, bezprzewodowa klawiatura i mysz to elementy nowego zestawu oferowanego przez koncern Logitech.

Logitech zaprezentował nowy zestaw bezprzewodowych urządzeń sterujących - Logitech Wireless Combo MK520.

W skład zestawu wchodzą pełnowymiarowa mysz i klawiatura, które, dzięki specjalnej konstrukcji, mają zapewnić komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnej pracy.

log1.jpg
Logitech Wireless Combo MK520 - kosztowny komfort pracy z komputerem

Klawiatura MK520 pracuje ponoć niezwykle cicho. W jej konstrukcji zastosowano wklęsłe, lekko zaokrąglone krawędzie i nisko wyprofilowane klawisze Logitech Incurve ułatwiające sprawne poruszanie się po klawiaturze. Dodatkowo urządzenie wyposażono w wygodne podpórki na nadgarstki, co zmniejsza uczucie zmęczenia rąk nawet po wielu godzinach pracy. Na klawiaturze, poza pełnym zestawem klasycznych klawiszy, znajdziemy również specjalny przycisk odpowiedzialny za kontrolę multimediów. Za jego pomocą możemy jednym ruchem przejść do następnego utworu lub zmniejszyć głośność, bez konieczności korzystania z myszy. Wydajna bateria zastosowana w tym modelu pozwala na pracę bez jej ładowania nawet przez trzy lata.

Pełnowymiarową mysz laserową zaprojektowano dla jak największego komfortu użytkowników. Dzięki specjalnie wyprofilowanym, gumowanym uchwytom bocznym, urządzenie pasuje zarówno do prawej, jak i w lewej dłoni, zapewniając wygodę nawet po wielu godzinach pracy. O ładowanie zastosowanej tu baterii nie musimy się martwić nawet przez rok. Klawiatura i mysz łączą się z laptopem bezprzewodowo za pomocą jednego, zminiaturyzowanego odbiornika Logitech Unifying.

Media Combo MK520 kosztuje niestety drogo - jak to zwykle u Logitecha: 249 zł.

czytaj także
najnowszy numer

Ekspert 3/2011

Ekspert 3/2011

Ekspert 3/2011 - Sieć koniec problemów
W numerze: Sieć bez problemów, własny sklep na Facebooku, technologia chmury, Objective-C i programowanie w Adobe Flex.

czytaj dalej
HP konkurs Upgrade your office

forum gorące wątki