06.03.10

M8000Xtreme: mysz dla graczy

Wymagających użytkowników komputerów może zainteresować nowe urządzenie sterujące firmy GIGABYTE.

Firma GIGABYTE proponuje nową mysz o nazwie M8000Xtreme. Producent zapewnia, że jest to unikalne rozwiązanie opracowane specjalnie z myślą o graczach.

Druga seria gryzoni GHOST Gaming, do której należy M8000Xtreme, to przede wszystkim precyzja oraz szerokie możliwości dostosowania urządzenia do własnych potrzeb m.in. za pomocą rozbudowanych makr.

M8000X wykorzystuje sensor laserowy wyróżniający się regulowaną rozdzielczością sięgającą do 6000 DPI. Atutem myszy ma być także rozbudowany system definiowania i zapisywania własnych makr.

Za sprawą silnika GIGABYTE GHOST oraz 32 KB wbudowanej pamięci otrzymujemy możliwość zapisania do 70 makr. Makra te możemy za pomocą intuicyjnego edytora dowolnie modyfikować i tworzyć kombinacje wykorzystujące zarówno klawisze myszy jak i klawiatury.

Rozwiązanie takie przekłada się na wysoki komfort pracy z M8000Xtreme. Dodatkowo GIGABYTE M8000Xtreme oferuje możliwość zmiany wagi myszy za pomocą dołączonych odważników (7 opcji) oraz charakteryzuje się wysoką ergonomią oraz atrakcyjnym wzornictwem.

gig1.jpg
Mysz GIGABYTE M8000Xtreme

czytaj także
najnowszy numer

Ekspert 3/2011

Ekspert 3/2011

Ekspert 3/2011 - Sieć koniec problemów
W numerze: Sieć bez problemów, własny sklep na Facebooku, technologia chmury, Objective-C i programowanie w Adobe Flex.

czytaj dalej
HP konkurs Upgrade your office

forum gorące wątki