25.11.09

HTC: nowa komórka z Windows Mobile

Na rynku pojawił się nowy smartfon firmy HTC oznaczony jako HTC HD2.

HTC Corporation poinformowała dziś o wprowadzeniu do sprzedaży na polski rynek zapowiadanego modelu HTC HD2.

HTC HD2 z wyświetlaczem o przekątnej 4,3-cala według producenta oferuje to, co najlepsze w swojej kategorii: od wyglądu i kształtu, po naturalny i intuicyjny sposób użytkowania. Dotykowy ekran pojemnościowy z Windows Mobile, w połączeniu z wydajnym procesorem 1 GHz zapewnia natychmiastową reakcję na dotknięcie ekranu.

HTC HD2, korzystający z interfejsu Sense sprawia, że telefon działa w najbardziej intuicyjny sposób. Można spersonalizować telefon wybierając najważniejsze funkcje jak: poczta elektroniczna, kalendarz, wiadomości tekstowe, przeglądarka, itp. Następnie, jednym kliknięciem, można umieścić na ekranie głównym skróty do kontaktów najważniejszych osób, ulubionych stron lub najczęściej używanych aplikacji.

Zabierając ze sobą HTC HD2, nie trzeba martwić się poszukiwaniem punktu dostępowego WiFi dla notebooka. Telefon ma się połączyć z szybkim internetem 3.5G i stać się bezprzewodowym punktem dostępowym dla komputera, w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu.

Aparat o rozdzielczości 5 megapikseli, z automatyczną regulacją ostrości sprawdzi się ponoć w plenerze, a w połączeniu z podwójną diodową lampą błyskową poradzi sobie w ciemnych wnętrzach.

Najnowszy model HTC HD2 dostępny jest m.in. w sieci, Alsen, Komputronik, Euro oraz Vobis. Cena urządzenia to ok. 2899 złotych.

htc1.jpg
Smartfon HTC HD2

czytaj także
najnowszy numer

Ekspert 3/2011

Ekspert 3/2011

Ekspert 3/2011 - Sieć koniec problemów
W numerze: Sieć bez problemów, własny sklep na Facebooku, technologia chmury, Objective-C i programowanie w Adobe Flex.

czytaj dalej
HP konkurs Upgrade your office

forum gorące wątki