09.10.09

Trust: seria myszek komputerowych MiMo

Użytkowników często podróżujących może zainteresować nowa seria myszy oferowanych przez firmę Trust.

Firma Trust przedstawiła nową serię myszy o nazwie MiMo, która pochodzi od pierwszych liter słów Mini Mouse. Serię tę tworzą dwa nowe modele mini myszy: MiMo Mouse oraz MiMo Wireless Mouse, które dzięki zastosowaniu technologii BlueSpot według producenta doskonale odwzorowują pociągnięcia dłoni, poprawiając przy tym dokładność wykonywanych ruchów.

Ekspert poleca myszy w LITERIA.pl

Trust twierdzi, że nowe gryzonie MiMo zostały wyposażone nie tylko w wysoko precyzyjną technologię, ale także wyróżniają się ultrakompaktową i kieszonkową budową.

W zasadzie, dzięki tym ograniczonym rozmiarom, myszy MiMo można bez trudu przenosić nawet w kieszeni. Obie myszy, przeznaczone zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych, nie wymagają instalacji jakiegokolwiek oprogramowania: aby je uruchomić, wystarczy podłączyć je do komputera.

MiMo Wireless Mouse wyposażona jest również w kompaktowy odbiornik USB, chowany wewnątrz myszy, a także 3 wymienne nakładki w 3 różnych kolorach, dzięki którym można nadać myszy bardziej indywidualny charakter.

tr2.jpg
Mysz Trust MiMo

czytaj także
najnowszy numer

Ekspert 3/2011

Ekspert 3/2011

Ekspert 3/2011 - Sieć koniec problemów
W numerze: Sieć bez problemów, własny sklep na Facebooku, technologia chmury, Objective-C i programowanie w Adobe Flex.

czytaj dalej
HP konkurs Upgrade your office

forum gorące wątki