11.05.12

Polski TopGear w sieci

W sieci zagościło internetowe wydanie polskiej edycji kultowego magazynu TopGear.

Polska edycja magazynu TopGear ruszyła ze swoją stroną internetową topgear.com.pl. To obowiązkowy przystanek w sieci dla wszystkich fanów motoryzacji, miłośników kultowego programu TopGear i polskiej edycji magazynu - słowem dla wszystkich tych, w których żyłach płynie choć odrobina benzyny.

topgira-screen.jpg

Pod adresem topgear.com.pl znajdziecie między innymi codzienną porcję aktualnościgaraż TopGeartesty samochodów, publicystykę w najlepszym wydaniu oraz oczywiście felietony Jeremy'ego Clarksona, Jamesa Maya i Richarda Hammonda. Wszystko to zostało okraszone najlepszymi zdjęciami niesamowitych maszyn, emocjonującymi filmami i linkami ze świata "benzynogłowych".
najnowszy numer

Ekspert 3/2011

Ekspert 3/2011

Ekspert 3/2011 - Sieć koniec problemów
W numerze: Sieć bez problemów, własny sklep na Facebooku, technologia chmury, Objective-C i programowanie w Adobe Flex.

czytaj dalej
HP konkurs Upgrade your office

forum gorące wątki